Wynajmem biurka na godziny w Rzeszowie

Mindwork

W coworkingu wynajmiesz biurko nawet na 1 dzień. W przestrzeni coworkingowej masz do dyspozycji biurko i wygodne krzesło.

Darmowe wydruki, darmowa kawa i szybki Internet 300 Mb/s do Twojej dyspozycji nawet jeśli zawitasz do nas tylko na 1 dzień.

Fast work to wynajem biurka w centrum Rzeszowa na jeden dzień, a nawet na kilka godzin. Jest to oferta głównie przygotowana z myślą o freelancerach, którzy nie mają stałych zleceń i od czasu do czasu potrzebują spokojnej i kreatywnej przestrzeni do pracy. Jest to również doskonała opcja dla przedsiębiorców i właścicieli małych działalności gospodarczych, którzy potrzebują oderwania od domowego zacisza, aby popracować w cichym i profesjonalnie przygotowanym do tego miejscu. Opcja wynajęcia biurka na jeden dzień sprzyja nie tylko efektywnej pracy w cichej i przyjaznej atmosferze, ale to również idealne miejsce do zawarcia nowych znajomości z branży biznesowej i nie tylko. Dzięki temu mamy możliwość wymienić się doświadczeniami zawodowymi z innymi uczestnikami coworkingu, poznać wiele ciekawych osób, a może nawet zdobyć kilku nowych klientów. 

W MINDWORK oferujemy wynajęcie biurka na czas kilku godzin lub jeden dzień, przestrzeń OPEN SPACE, która jest urządzona w stylowym i minimalistycznym stylu, aby użytkownicy mogli skupić się na wykonywanych zadaniach i aby ich praca była przede wszystkim efektowna. Wielu freelancerów i przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie biurka na jeden dzień, ze względu, że w domu jest zbyt wiele czynników, które rozpraszają w wykonywaniu pracy, na przykład lodówka, kanapa czy telewizor. 

Użytkownik ma do dyspozycji biurko wielkości 125 cm, na którym spokojnie zmieści się laptop, notes czy inne potrzebne akcesoria niezbędne do wykonywania pracy. Strefa wyposażona jest też w wygodne krzesło, aby użytkownik mógł wykonywać swoją pracę z przyjemnością. W ofercie FAST WORK do dyspozycji masz dodatkowo pełen dostęp do internetu, a także możesz skorzystać z drukarki, która znajduje się na korytarzu, tak, aby nie rozpraszać pozostałych uczestników w strefie OPEN SPACE. 

W przerwie od pracy możesz napić się gorącego napoju jak kawa, herbata lub woda, do których również masz pełen dostęp. Przerwa na kawę lub herbatę to również idealny moment na nawiązanie nowych kontaktów, które mogą okazać się przydatne w przyszłości, a do których nie mielibyśmy możliwości wykonując swoją pracę w domu. 

Biurko na godziny w strefie open space ma wiele pozytywnych cech. Jedne z nich to przede wszystkim efektywna praca w przyjaznej atmosferze, w której możesz się skoncentrować na zadaniach, dodatkowo możliwość poznania nowych inspirujących osób, które być może zmotywują Cię do realizacji nowych pomysłów i przede wszystkim to obniżenie kosztów z wynajmu lokalu, z którego i tak nie korzystalibyśmy codziennie.  

Dlatego, jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą bez lokalu dla firmy lub freelancerem to jest idealna opcja, aby zagwarantować sobie pracę w profesjonalnych warunkach, przez co będzie ona bardziej efektywna, a to wszystko w atrakcyjnej cenie w centrum Rzeszowa! 

W MINDWORK możesz również skorzystać z porady Trenera Mentalnego, który zawsze chętnie służy pomocą, aby Twoja firma działała jak najlepiej.