Szkolenie dla dietetyków, specjalistów żywienia i trenerów personalnych w Rzeszowie

Mindwork

Szkolenie dla dietetyków, specjalistów żywienia i trenerów personalnych w Rzeszowie

Już 07 września 2019 r. w pierwszy powakacyjny weekend odbędzie się w naszym coworku Mindwork szkolenie

Jeśli na co dzień pracujesz jako dietetyk, trener personalny czy specjalista żywienia nad osiąganiem rezultatów Klienta, to wiesz jak dużo wyzwań ze sobą niesie ta praca i jak bardzo skuteczność jest czymś pożądanym w tej pracy. Jeśli chcesz radzić sobie z tymi wyzwaniami skutecznie to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

O czym będzie szkolenie?

Podczas szkolenia dowiesz się jak przeprowadzić rozmowę z klientem, który chce wprowadzić zmianę w swoim życiu, jak krok po kroku przygotowywać go do zmiany, jak dopasować plan diety albo ćwiczeń do jego potrzeb a także w jaki sposób skutecznie go motywować.
Nauczysz się jak skutecznie wykorzystywać swoją wiedzę i jak samemu motywować się do działania i osiągania rezultatów, aby stanowić wsparcie dla Klienta, który chce osiągnąć efekt.

Co otrzymasz dzięki temu szkoleniu?

Ponadto poznasz schemat spotkania z klientem oraz poznasz techniki motywowania klienta, wyznaczania celów, podnoszenia swojej pewności siebie i klienta oraz nauczysz umiejętnie dysponować swoją energią. To wszystko pozwoli Ci być jeszcze skuteczniejszym w pracy z Klientem.

Jak pracować z klientem i jego problemem – o tym opowie i pokaże na konkretnych przykładach Beata Świstara

Beata Świstara- dietetyk z ponad 10-letnim doświadczeniem, licencjonowany opiekun metabolic balance® oraz chemik. Od 7 lat prowadzi Poradnię Żywieniową Principatus w Rzeszowie, jest twórcą Metody Schodkowej oraz Keto-Postu Principatus. Główny cel jej działań to doprowadzić do 100% efektów u każdego Pacjenta, który zwraca się o pomoc w Principatus. Szuka i tworzy rozwiązania prowadzące do zdrowej redukcji bez jojo.

Na szkoleniu powie m.in. o tym jak przygotować Klienta na etap niskiej motywacji i jak silnie na jego motywację oddziałuje stres, jak nie zdemotywować pacjenta planem dietetycznym i jak wykorzystać na jego korzyść porażkę. W drugiej części Beata poda konkretne przykłady z wizyt, bo wiadomo, że najwięcej uczymy się w praktyce

Skuteczność stosowanych sposobów i radzenie sobie z wyzwaniami to pozwala osiągać rezultaty, a wie o tym Agnieszka Kantorowska i podzieli się z Wami tą wiedzą

Agnieszka Kantorowska – trener mentalny, na co dzień uczy swoich Klientów właściwie planować czas aby być bardziej efektywnym i osiągać zamierzone rezultaty, motywuje i pomaga odnaleźć w sobie odwagę do działania i podejmowania decyzji, uczy wyznaczać cele i uświadamia, że paradoksalnie, porażki są potrzebne w życiu, bo tak naprawdę to ilość porażek świadczy o sukcesie. Nic nie osiąga ten, co nigdy się nie pomylił.

Oprócz tego jest właścicielem biura coworkingowego Mindwork, zlokalizowanego w centrum Rzeszowa, gdzie freelancerzy, właściciele małych lub nowych firm, którzy nie uzbierali jeszcze wystarczających funduszy na własne biuro lub od czasu do czasu potrzebują komfortowego i spokojnego miejsca do pracy niż zacisze własnego domu, mogą wynająć miejsce dla siebie. Osoby, które tu pracują mają możliwość korzystania ze wsparcia trenera mentalnego.
W swojej części szkolenia opowie jak być skutecznym w pracy z klientem ale również jak być skutecznym podejmując się swoich działań. Druga część szkolenia pokaże jak radzić sobie z wyzwaniami, które będą się pojawiać na drodze do celu klienta, ale przedstawione techniki będzie mógł zastosować każdy w codziennym życiu.
Przygotujcie się na dużą dawkę wiedzy od praktyków i szereg technik, które są gotowe do zastosowania od razu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *