Sala szkoleniowa w Rzeszowie

Mindwork

Potrzebujesz zorganizować szkolenie lub event w świetnej lokalizacji i przystępnej cenie? Świetnie!
W naszej w przestrzeni kreatywnej znajdziesz miejsce do którego zaprosisz słuchaczy. Do dyspozycji masz projektor, nagłośnienie.

Masz pomysł na szkolenie lub konferencję?Zapraszam Cię do coworkingu Mindwork Zorganizujesz tu konferencję lub szkolenie na 50 osób. Dogodna lokalizacja i możliwość zorganizowania after party w jednym z pobliskich lokali przemawia za tym żebyś właśnie w coworku dzielił się swoją wiedzą.

W każdym miejscu w coworkingu masz dostęp do super szybkiego Internetu 300 MB/s i drukarki a do tego aromatyczna kawa.

Dla kogo jest sala szkoleniowa?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i szukasz eleganckiego miejsca na szkolenie lub event na większą liczbę osób lub jesteś freelancerem, który większość czasu pracuje zdalnie, jednak potrzebujesz miejsca, w którym zorganizujesz szkolenie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. W MINDWORK oferujemy kreatywną przestrzeń, do której zaprosisz swoich słuchaczy i zorganizujesz szkolenie w miłej i przyjaznej atmosferze. 

W naszej ofercie MINDWORK do dyspozycji mamy wynajem sali szkoleniowej, która pomieści 50 osób, wyposażoną w projektor, na którym zaprezentujesz swoją prezentację, świetnej jakości nagłośnienie i flipchart, na którym przedstawisz koncepcję swoich pomysłów. 

Salę szkoleniową możesz wynająć na kilka godzin lub cały dzień. W ofercie wynajęcia masz pełen dostęp do internetu, a także możesz skorzystać z drukarki, która znajduje się na korytarzu. Dodatkowo mamy możliwość zapewnić Twoim słuchaczom catering podczas trwania wydarzenia. W ofercie mamy różne opcje wynajmu sali dostosowane do Twoich potrzeb. Cena wynajmu przestrzeni uwarunkowana jest od opcji, która najbardziej Cię interesuje. Więcej szczegółowych informacji sprawdź w naszym cenniku.

 Oferujemy szkolenie na najwyższym poziomie w świetnej atmosferze, lokalizacja w centrum miasta, a do tego w atrakcyjnej cenie. Po szkoleniu możesz zorganizować after party w jednym z sąsiadujących lokali.   Dzięki temu zorganizujesz konferencję lub event w przyjaznej atmosferze, a Twoje wydarzenie słuchacze będą wspominać przez długi czas.  

Jak zorganizować efektywne szkolenie?

Skuteczne szkolenie opiera się przede wszystkim na dobrym sposobie organizacji. Zazwyczaj organizujemy szkolenia lub eventy, aby nasi pracownicy mogli się rozwijać, ale żeby zorganizować szkolenie na większą liczbę osób trzeba mieć dobrą koncepcję, liczy się tutaj przede wszystkim skuteczność, oszczędność czasu i oczywiście pieniędzy. 

Jednym z podstawowych czynników dobrze zorganizowanego szkolenia lub eventu jest wybór odpowiedniej sali na szkolenie przystosowanej do tego typu wydarzeń. Jeśli organizujemy szkolenie dla większej liczby osób, to najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali eventowej, która jest odpowiedniej wielkości, aby pomieścić wszystkich słuchaczy i jest wyposażona w sprzęt niezbędny do przedstawienia prezentacji lub zaprezentowania pomysłów i koncepcji. Bardzo ważnym narzędziem podczas szkolenia jest również dobrej jakości nagłośnienie, ponieważ, jeśli spotkanie jest na dużą liczbę osób, to zależy nam, aby nie tylko uczestnicy z przodu, ale też Ci z tyłu mogli swobodnie słyszeć co jest omawiane.

Kolejnym ważnym czynnikiem podczas organizacji szkoleń i eventów jest termin wydarzenia. Pamiętajmy, że wynajmując salę szkoleniową musimy odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce, ponieważ obecnie wiele firm decyduje się na organizowanie eventów w miejscach na wynajem i może zdarzyć się, że w ostatniej chwili może nie być wolnych terminów.  

Następne, o czym powinniśmy pomyśleć podczas organizowania szkolenia jest odpowiedni czas trwania wydarzenia. Jest to szczególnie ważne, kiedy decydujemy się na wynajęcie sali na szkolenie na godziny. Powinniśmy dokładnie obmyślić plan szkolenia i dodać odpowiednią ilość czasu na ewentualne przeciągnięcia spotkania. 

Ostatnią ważną sprawą o jaką powinniśmy zadbać podczas organizacji eventu lub szkolenia jest wybór odpowiedniej osoby prowadzącej wydarzenie. Powinna to być osoba, która ma dobry kontakt z publicznością, nie ma problemów z swobodnym wystąpieniem publicznym i dobrze, jeśli będzie miała dobre poczucie humoru, aby w przerwach między wystąpieniami w jakiś sposób zainteresować słuchaczy.