Sala konferencyjna w Rzeszowie

Mindwork

Dlaczego warto wybrać salę konferencyjną?

Jeśli jesteś osobą nową w świecie biznesu i nie masz siedziby firmy lub jesteś freelancerem pracującym zdalnie, ale akurat poszukujesz miejsca, w którym chciałbyś zorganizować spotkanie w komfortowych warunkach na większą liczbę osób. A może po prostu chcesz spotkać się z klientem w wygodnym i eleganckim miejscu, a w firmie nie masz takiej możliwości to MINDWORK jest idealnym miejscem właśnie dla Ciebie. Wynajem sali konferencyjnej pozwoli zaoszczędzić pieniądze, podniesie prestiż firmy, a także podniesie efektywność pracy. 

MINDWORK mieści się w samym centrum Rzeszowa, dzięki czemu Twoi partnerzy biznesowi w łatwy sposób dotrą na miejsce spotkania na określony czas.

Wyposażenie

W naszej ofercie mamy do dyspozycji w pełni wyposażoną salę konferencyjną, w której będziesz mógł zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję. Sala konferencyjna wyposażona jest w duży stół, który pomieści 10 osób. Dodatkowo mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do przedstawienia prezentacji, między innymi duży projektor, na którym będziesz mógł zaprezentować prezentację, a także flipchart, na którym przedstawisz swoje pomysły i wyjaśnisz koncepcję. 

W ofercie sali do Twojej dyspozycji jest również kawa, herbata i woda. Masz także pełen dostęp do internetu, możesz też skorzystać z drukarki, która znajduje się na korytarzu. 

Jeśli po konferencji chciałbyś jeszcze usiąść z klientem i zamienić kilka słów, to do dyspozycji masz salę open space, w której znajduje się wygodna sofa ze stolikiem, na którym możesz postawić kawę, herbatę, a także laptop. 

MINDWORK to przede wszystkim stylowe i eleganckie miejsce urządzone w minimalistycznym stylu mieszczące się w samym środku miasta. 

Obecnie na rynku głównie freelancerzy mają wiele potrzeb szczególnie na obiekty konferencyjne, ponieważ głównie pracują zdalnie, jednak czasem potrzebują spotkać się z klientem, aby przedstawić prezentację lub koncepcję pracy w przyjaznym i komfortowym miejscu. Dlatego właśnie przez nich jest największe zapotrzebowanie na sale konferencyjne. Oferujemy różne oferty wynajęcia sali, ze względu na różny czas wynajmu. Można wynająć sale konferencyjne na dzień, kilka godzin lub miesiąc. Cena wynajęcia jest zależna od oferty wynajmu.

Jeśli potrzebujesz wynająć w pełni wyposażoną salę konferencyjną na kilka godzin, dzień lub miesiąc w stylowym miejscu, w atrakcyjnej cenie w centrum miasta to MINDWORK jest właśnie dla Ciebie. Przejrzyj ofertę lub skontaktuj się z nami, aby dopytać o szczegóły.

Dodatkowo,możesz skorzystać z usług Trenera Mentalnego, który podniesie Twoją pewność siebie i determinację w dążeniu do upragnionych celów, dzięki czemu Twoja firma będzie działać na jak najwyższych obrotach.flipchart