O Mindwork

Mindwork

Biuro coworkingowe w centrum Rzeszowa

MINDWORK to biuro coworkingowe, które mieści się w samym centrum Rzeszowa w sercu starego miasta, dzięki czemu bardzo łatwo będziesz mógł do Nas trafić. Coworking to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, właścicieli małych firm i działalności gospodarczych, a przede wszystkim dla freelancerów.

Coworking jest odpowiednim miejscem dla osób, które nie zdążyły jeszcze otworzyć własnego biura lub po prostu chcą nieco zaoszczędzić na opłatach związanych z wynajmowaniem lokalu na biuro. To idealne miejsce dla każdego, kto od czasu do czasu potrzebuje popracować w cichej i przyjaznej atmosferze, w spokojnym i kreatywnym miejscu, aby praca była bardziej efektywna. 

Oprócz samej pracy miejsce sprzyja poznawaniu nowych osób ze świata biznesu i nie tylko. Zyskujemy możliwość wymiany doświadczeniem z innymi właścicielami firm, przedsiębiorcami lub freelancerami.
MINDWORK urządzony jest w sposób elegancki, stylowy, a jednocześnie w minimalistycznym stylu, aby nie dekoncentrować użytkowników coworkingu na wykonywaniu swojej pracy.

Biurko do wynajęcia w Rzeszowie

W ofercie MINDWORK znajdziesz biurko do wynajęcia w Rzeszowie na określony czas, na którym zmieści się laptop i inne niezbędne przybory potrzebne Ci do wykonywania pracy. Do tego oczywiście fotel dostosowany do długiej pracy siedzącej, prywatna szafka na kluczyk, abyś mógł przechowywać swoje prywatne rzeczy i regał, na którym umieścisz teczki, segregatory lub książkę.

Dodatkowo zyskujesz pełen dostęp do internetu, dostęp do drukarki, a także kawę, herbatę i wodę.
Co ważne, wynajmując biurko w MINDWORK na dłuższy okres czasu zyskujesz możliwość rejestracji swojej działalności gospodarczej na adres biura, a także otrzymasz dostęp do sali konferencyjnej, w której swobodnie poprowadzisz spotkanie biznesowe.
Wynajmując biurko zagwarantujesz sobie wzrost standardu pracy, przez co łatwiej będzie Ci skoncentrować się na wykonywanych zadaniach, podniesiesz swoją kreatywność, dzięki czemu efektywność Twojej pracy wzrośnie.

Sala szkoleniowa w Rzeszowie

Dysponujemy również salą szkoleniową na wynajem w centrum Rzeszowa, która doskonale sprawdzi się na zorganizowanie eventu lub szkolenia dla większego grona osób. Ta oferta jest najbardziej atrakcyjna dla przedsiębiorców, właścicieli małych firm lub osób, które nie mają odpowiedniego miejsca na przygotowanie szkolenia.
Nasza sala pomieści 50 osób. Wyposażona jest w projektor, na którym przedstawisz prezentację, w dobrej jakości sprzęt nagłaśniający i flipchart, na którym można zaprezentować nowe pomysły. W ofercie masz do wyboru opcję wynajęcia sali szkoleniowej na kilka godzin lub cały dzień, w zależności na jaki okres czasu zaplanowałeś swoje wydarzenie. Dodatkowo otrzymujesz pełen dostęp do internetu podczas trwania wydarzenia, masz możliwość wydrukowania dokumentów, a do tego możemy przygotować catering dla wszystkich uczestników szkolenia lub eventu.
Sala szkoleniowa urządzona jest w minimalistycznym, eleganckim stylu, dzięki czemu Twoje wydarzenie odbędzie się w świetnej atmosferze, w lokalizacji w centrum miasta, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Sala konferencyjna w Rzeszowie

W coworkingu MINDWORK znajdziesz także salę konferencyjną, którą możesz wynająć na określoną liczbę godzin, dzień lub nawet miesiąc. To najlepsze rozwiązanie do przedsiębiorców lub właścicieli firm, którzy chcą zorganizować spotkanie, ale nie mają wystarczająco przystosowanego miejsca do tego typu wydarzenia. Jest to też super opcja dla freelancerów, którzy zazwyczaj wykonują swoją pracę zdalnie, ale czasem potrzebują miejsca do przeprowadzenia konferencji lub spotkania biznesowego w spokojnym i komfortowym miejscu.

Sala konferencyjna w Rzeszowie jest wyposażona w stół, przy którym zmieści się 10 osób, projektor, na którym zaprezentujesz swoją prezentację i flipchart, na którym dokładniej będziesz mógł wyjaśnić swoje pomysły na realizację planów biznesowych. W ofercie wynajmowanej sali masz również wodę, napoje gorące takie jak kawa i herbata. Masz też pełen dostęp do internetu przez cały okres wynajmu, a także możesz sporządzić potrzebne wydruki, na drukarce, która umieszczona jest na korytarzu. Jeśli po zakończonym spotkaniu chciałbyś zamienić kilka słów z klientem czy partnerem biznesowym, to do dyspozycji masz przestrzeń open space, która wyposażona jest w wygodną sofę i stolik, na którym spokojnie zmieścisz laptop, a także kawę czy wodę.

Trener Mentalny w Rzeszowie

W MINDWORK znajdziesz również pomoc Trenera Mentalnego, od którego otrzymasz wsparcie w działaniach biznesowych, uzyskasz pomoc na temat rozwoju firmy, zdobędziesz motywację do zrealizowania celów i pewność siebie, dzięki czemu Twoja firma zacznie rozwijać się na najwyższych obrotach.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, właścicielem działalności gospodarczej lub po prostu czujesz, że potrzebujesz spokojnego, inspirującego miejsca, aby podnieść standard pracy, lepiej koncentrować się na wykonywanych zadaniach przez co Twoja praca będzie o wiele bardziej efektywna, to MINDWORK jest idealnym miejscem dla Ciebie.
Miejsce jest urządzone w minimalistycznym stylu, aby żadne czynniki nie rozpraszały w wykonywaniu pracy, dodatkowo masz możliwość spotkać wiele nowych osób z różnych branż na rynku, nie tylko biznesowych, wymienić się doświadczeniem zawodowym. Znajdziesz też wiele osób, które są na etapie zakładania firmy lub dopiero zaczynają ją rozwijać i także potrzebują wsparcia i inspiracji do działania, w czym pomoże Trener Mentalny. To wszystko znajdziesz w MINDWORK w samym centrum Rzeszowa!

Wirtualne biuro w Rzeszowie

W Naszym coworku znajdziesz też ofertę wirtualnego biura w Rzeszowie, w której do dyspozycji masz takie usługi jak odbieranie Twoich korespondencji, odbiór paczek ważących nie więcej niż 5 kg, skan i wysyłkę korespondencji drogą elektroniczną. Po upływie okresu 3 miesięcy wyślemy korespondencję na wskazany przez Ciebie adres. Do wyboru masz 4 rodzaje pakietów, każdy składa się z różnych usług. Sprawdź szczegóły i dobierz pakiet najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. My zagwarantujemy pełną dyskrecję, adres w centrum miasta i profesjonalną obsługę Twojej korespondencji.
Wirtualne biuro to oferta głównie przygotowana na potrzeby przedsiębiorców, którzy są w ciągłych rozjazdach lub którzy cenią sobie prywatność i nie chcą podawać adresu swojego miejsca zamieszkania, a nie posiadają jeszcze własnego biura. To też świetna opcja dla freelancerów, którzy wykonują swoją pracę zdalnie i również cenią sobie prywatność, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest odbieranie korespondencji i paczek z wirtualnego biura.

Biurko na godziny w Rzeszowie

W MINDWORK masz również możliwość wynająć biurko na godziny lub cały dzień w Rzeszowie. To oferta przygotowana głównie dla freelancerów, którzy pracują zdalnie. To również atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, którzy nie mają własnego biura, a potrzebują wykonać swoją pracę w spokojnym i cichym miejscu, profesjonalnie przygotowanym do tego rodzaju pracy.
Strefa pracy wyposażona jest w biurko, na którym zmieścisz laptop i potrzebne akcesoria, a także wygodne krzesło, aby praca była bardziej efektywna. Oprócz tego zyskujesz dostęp do internetu, możesz skorzystać z drukarki umieszczonej na korytarzu, a także zapewnimy Ci wodę i gorące napoje takie jak kawa i herbata.
Jest to idealne miejsce nie tylko do efektywnej pracy, ale to świetna okazja do poznaniu wielu interesujących osób ze świata biznesu i nie tylko. Możemy porozmawiać, wymienić się doświadczeniami zawodowymi i w ten sposób może rozwinąć się wiele nowych znajomości.