Biurko do wynajęcia w Rzeszowie

Mindwork

Biurko do wynajęcia to świetne rozwiązanie dla freelancerów, właścicieli małych lub nowych firm, którzy nie uzbierali jeszcze wystarczających funduszy na własne biuro lub od czasu do czasu potrzebują komfortowego i spokojnego miejsca do pracy niż zacisze własnego domu. Coworking to przestrzeń, w której mamy możliwość wynająć biurko nawet na kilka godzin lub dni, aby pracować w przyjaznej atmosferze, która sprzyja w nawiązywaniu nowych kontaktów. Opcja wynajęcia biura na określony czas sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, mamy możliwość dzielenia się doświadczeniem zawodowym i najwięcej relacji biznesowych rozwija się poprzez coworking.

Na czym polega wynajem strefy pracy?

W MINDWORK mamy do wyboru trzy przestronne pokoje, w których mamy możliwość wynająć biurko. Biurko jest wielkości 125 cm, dlatego bez problemu na biurku zmieści się laptop, większy monitor i inne niezbędne przybory potrzebne do pracy. Dodatkowo pokoje wyposażone są w wygodny fotel przystosowany do długiej pracy siedzącej, a także obok każdego obszaru pracy znajduje się szafka na kluczyk, w której możemy przechowywać wszystkie nasze drobne lub większe akcesoria. W każdym z pokoi na potrzeby użytkowników znajduje się regał, w którym można przechowywać książki, segregatory i teczki. Oprócz tego w ofercie masz do dyspozycji dostęp do drukarki, która umieszczona jest na korytarzu, tak aby nie rozpraszać pozostałych użytkowników coworkingu. Do tego coś co postawi Cię na nogi, czyli mocna kawa. Niektórzy twierdzą, że herbata czyni cuda, więc też jest zapewniona. Każdy wie, że nawadnianie organizmu to ważna rzecz, więc do wyboru jest również woda. 

Wynajmując biurko masz też zapewniony dostęp do internetu.    

W MINDWORK wynajmując biurko masz też możliwość zarejestrowania swojej działalności gospodarczej. Dodatkowo jeśli wynajmiesz u nas biurko na dłuższy okres czasu, będziesz miał pełny dostęp do sali konferencyjnej w centrum Rzeszowa , w której masz możliwość przeprowadzania wielu spotkań biznesowych. 

Jakie są zalety wynajęcia biurka?

Wynajem przestrzeni biurowej to same korzyści. Największe zalety pracy w wynajmowanym biurze to przede wszystkim obniżenie kosztów związanych z ciągłym wynajmowaniem lokalu na biuro, skupienie i koncentracja na wykonywanej pracy, ponieważ w przeciwieństwie do naszego domu, w biurze wynajmowanym jest mniej czynników, które nas rozpraszają. Kolejne korzyści to możliwość zdobycia nowych kontaktów, kontakt z osobami z różnych branż biznesowych, dostęp do urządzeń biurowych i dla niektórych najważniejsze – możliwość zarejestrowania firmy na adres biura. 

Rejestracja firmy w centrum miasta podnosi prestiż firmy, przez co pozycja naszej firmy w oczach klientów wzrasta.

Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą czy freelancerem pracującym zdalnie lub po prostu czujesz, że pracując w domu nie możesz się skupić na wykonywanej pracy, ponieważ wszystko dookoła Cię rozprasza, a Twoja motywacja spada, to MINDWORK jest idealnym miejscem właśnie dla Ciebie. Gwarantujemy, że poprzez wynajem biura standard pracy wzrośnie, a jednocześnie podniesiesz swoją kreatywność, dzięki czemu praca będzie zdecydowanie bardziej efektywna. Dodatkowo zdobędziesz możliwość poznania wielu nowych osób z różnych branż biznesowych, z którymi w czasie przerwy na kawę będziesz mógł wymienić się doświadczeniem zawodowym lub kto wie, może właśnie tutaj poznasz swojego potencjalnego klienta.

Dodatkowo w MINDWORK masz możliwość skorzystania z porady Trenera Mentalnego, który pomoże Ci rozwiązać gnębiące Cię problemy i wesprze Cię w działaniach, tak, aby Twoja firma działała jak najlepiej. 

Zapytaj o ofertę